עיצוב הבית

האם פעם חשבתם מה הסלון שלכם אומר עליכם בתור אנשים, או איך סידור פרטי הסלון ובחירת פרטים אלה משפיעים על ההרמוניה בביתכם.

אם לא עניתם בחיוב על שתי השאלות האחרונות כנראה שעדיין לא נחשפתם לטרנד החדש בעולם העיצוב. עולם העיצוב שם לו למטרה לשנות לאנשים ברחבי העולם את התפיסה שלהם לגבי הסלונים הביתיים. לפי המעצבים המודרניים יש להקדיש מחשבה רבה לבחירה הסלונים בבתים ועלינו להבין את החשיבות הרבה והפוטנציאל שטמון בבחירת סלון איכותי ומתאים לבית בו אנו מתגוררים.

הסלונים הביתיים מהווים את נקודת המפגש האידאלית עבור בני הבית ומספקים את המקום בו כל בעלי הבית יושבים יחדיו בסוך ארוחות ערב או במהלך היום.

אם בעבר בחירת הסלונים הביתיים הייתה בחירה של כורסאות וספות נוחות ושולחן כבד וגדול אשר לעתים קרובות אינם קשורים אחד לשני, המצב היום השתנה לחלוטין. אמנם גם היום ישנו דגש רב על נוחות הישיבה ועל בחירת מערכות ישיבה פונקציונאליות ומפנקות לדיירי הבית, אך היום הדגש המשמעותי הוא החיבור בין כלל הפרטים בסלון הביתי ליצירת הרמוניה והתאמה לכלל הבית.

מעצבים רבים עובדים היום על מנת לייצר מעין חלל משותף שמהווה חלק אינטגרלי מהבית בו אנו מתגוררים ויחד עם זאת מהווה פינה שקטנה של רוגע בביתנו.

לכן, למעצבי הסלונים חשוב להגיע תחילה לבית בו מתגוררת המשפחה ולהבין איך ניתן לשלב את הסלון האידאלי בבית שכזה. מעצבים אלה מעדיפים כמובן לרכוש את כלל הפירטים החדשים לסלון בעת ובעונה אחת על מנת לייצר את תחושת ההרמוניה אותה הם מקווים למצוא. למרות שבעינינו פריטים שונים כמו: שטיחים, כריות לספה או אפילו תחתיות לכוסות נראים לנו כלא חשובים, מעצבי הסלונים עומדים על כך שההרמוניה תלויה בפרטים הקטנים.

לאחר הסיור בבית המשפחה ושיחה איתם על הסלון עליו הם חולמים עובדים מעצבי הסלונים במרץ לבניית הסלון האולטימטיבי עבורם.

בני המשפחה לרוב מתלווים למעצבים בחנויות העיצוב ומביעים את רצונם האישי בבחירת הפריטים השונים לפי הקו המנחה של המעצב.

לבסוף, כשהסלון מוכן בני המשפחה יכולים ליהנות ממרחב סלוני נעים שמתאים כל המשפחה ולאירוח. ובנוסף, מרחב שהינו חלק מהבית בו הם מתגוררים אך גם מהווה אי של שקט מצרות היום. כשמעצבי הסלונים רואים את ההנאה של בעלי הסלונים החדשים הם מתמלאים תחושת סיפוק ופונים למשפחה החדשה לה ישפרו במעט את איכות החיים.